برگزاری جلسه ماهانه مدیران دبیرستانهای دوره دوم شهرستان قروه

جلسه اردیبهشت ماه مدیران دبیرستانهای دوره دوم متوسطه نظری –فنی و حرفه ای و کاردانش شهرستان قروه با حضور و شرکت ارسلان خسروپور عضو گروه آموزشی مدیران برگزار شد.

این جلسه روز یک شنبه مورخه  94/2/13در محل دبیرستان شبانه روزی "وینسار" تشکیل و برگزار شد .

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد سپس مدیر دبیرستان  وینسار با خیر مقدم به مدیران گزارشی از اقدامات و عملکرد مدرسه ی تحت تصدی خویش را ارایه نمود. در ادامه کمیته هاو کمیسیونهای  چهارگانه  با محوریت :

ساماندهی نیروی انسانی –نحوه استقرار نظام 3-3-6 در پایه نهم –آسیب شناسی آزمونهای پیشرفت تحصیلی و برنامه تعالی مدیریت مدرسه

تشکیل و اعضا کمیته های چهارگانه با مسوولیت دبیر هر کمیته نکته نظرات –پیشنهادات و راهکارهای اجرایی در مورد موضوعات را مطرح نمودند و در پایان ، دبیر هر کمیته  ، جمع بندی نظرات و دیدگاه  همکاران را در جلسه ی عمومی مدیران مطرح و ارایه نمود.

سپس عضو گروه آموزشی مدیران استان کردستان با تشکر از عملکرد و فعالیت گروه مدیران قروه و قدردانی به جهت ایجاد زمینه ی حضور در جلسه مدیران ، گزارشی مبسوط از عملکرد و مهم ترین فعالیت گروه آموزشی مدیران استان کردستان در سال تحصیلی جاری را ارایه و در بخشی از صحبت های خود به برنامه ی تعالی مدیریت مدرسه اشاره و ضمن  مرور محورها و ملاک های برنامه تعالی ، اجرای موفق و اثر بخش برنامه توسط مدارس را گامی در جهت ارتقای کیفیت در آموزش و پرورش قلمداد و اظهار امیدواری نمود با عملکرد مثبت و درست مدیران مدارس مجری ، برنامه بتواند زمینه ی پویایی و بالندگی مدارس را فراهم آورد.

در ادامه ی نشست ، معاون آموزشی شهرستان و کارشناسان حراست و آموزش توصیه ها و موارد لازم در آستانه ی امتحانات نوبت دوم و پایانی را ارایه و خواستار برنامه ریزی کیفی مدارس به منظور آمادگی دانش آموزان برای امتحانات شدند.

/ 0 نظر / 47 بازدید